Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

Sokol Juliánov

11. kolo, Ne 15.09 11:00

Legata Hustopeče21
Sokol Juliánov29

SKKP Handball Brno A

19. kolo, Ne 12.05 15:15

Legata Hustopeče31
SKKP Handball Brno A40

Legata Hustopeče

20. kolo, Ne 05.05 10:00

Sokol Újezd u Brna34
Legata Hustopeče35

Legata Hustopeče

22. kolo, So 13.04 10:00

SK Kuřim39
Legata Hustopeče26

Legata Hustopeče

18. kolo, Ne 07.04 15:15

Sokol Telnice53
Legata Hustopeče11

Legata Hustopeče

15. kolo, Pá 29.03 17:30

Tatran Bohunice42
Legata Hustopeče34

Sokol Sokolnice

16. kolo, So 23.03 11:30

Legata Hustopeče49
Sokol Sokolnice29

SKKP Handball Brno B

14. kolo, So 09.03 15:15

Legata Hustopeče29
SKKP Handball Brno B24

Legata Hustopeče

13. kolo, So 02.03 10:45

Sokol Juliánov31
Legata Hustopeče39

HK Ivančice

12. kolo, Ne 24.02 13:00

Legata Hustopeče24
HK Ivančice26

Sokol Telnice

2. kolo, Ne 29.09 13:30

Legata Hustopeče
Sokol Telnice

HK Ivančice

4. kolo, Ne 13.10 13:30

Legata Hustopeče
HK Ivančice

Legata Hustopeče

5. kolo, Ne 20.10 14:00

Sokol Sokolnice
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

6. kolo, Ne 03.11 13:30

Sokol Újezd u Brna
Legata Hustopeče

SKKP Handball Brno A

7. kolo, Ne 10.11 13:30

Legata Hustopeče
SKKP Handball Brno A

Legata Hustopeče

8. kolo, Ne 17.11 13:00

SKKP Handball Brno B
Legata Hustopeče

Tatran Bohunice

9. kolo, Ne 24.11 13:30

Legata Hustopeče
Tatran Bohunice

Legata Hustopeče

10. kolo, Ne 01.12 10:30

SK Kuřim
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

3. kolo, Ne 08.12 13:00

Sokol Nové Bránice
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

13. kolo, Ne 01.03 13:30

Sokol Telnice
Legata Hustopeče

Rozpis zápasů

Zobrazit tabulku Přehled zápasů
Domácí Výsledek Hosté Termín
HK Ivančice 10:30 Sokol Telnice 14.09.2019Sobota 15:00
Legata Hustopeče 21:29 Sokol Juliánov 15.09.2019Neděle 11:00
SKKP Handball Brno B 12:26 Tatran Bohunice 15.09.2019Neděle 13:00
Sokol Nové Bránice 18:34 Sokol Újezd u Brna 15.09.2019Neděle 14:30
SKKP Handball Brno A 23:32 SK Kuřim 15.09.2019Neděle 14:30

Tabulka

1. Sokol Újezd u Brna 2 65:29 4
2. Sokol Juliánov 2 53:44 4
3. Sokol Telnice 1 30:10 2
4. SK Kuřim 1 32:23 2
5. Tatran Bohunice 2 49:41 2
6. SKKP Handball Brno A 2 52:55 2
7. Sokol Sokolnice 1 23:24 0
8. Legata Hustopeče 1 21:29 0
9. Sokol Nové Bránice 1 18:34 0
10. HK Ivančice 1 10:30 0
11. SKKP Handball Brno B 2 23:57 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Plody slunce město Hustopeče ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. MŠMT

Počet návštěv: 18991
Posledních 30 dnů: 938 | Posledních 7 dnů: 317 | Poslední den: 31

© 2019 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne