Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

SK Kuřim

11. kolo, Út 04.12 18:00

Legata Hustopeče21
SK Kuřim32

Sokol Újezd u Brna

9. kolo, Ne 25.11 13:00

Legata Hustopeče23
Sokol Újezd u Brna40

Legata Hustopeče

8. kolo, Ne 18.11 16:30

SKKP Handball Brno A35
Legata Hustopeče15

Sokol Telnice

7. kolo, Ne 11.11 13:00

Legata Hustopeče19
Sokol Telnice44

Legata Hustopeče

5. kolo, Út 23.10 18:00

Sokol Sokolnice21
Legata Hustopeče51

Tatran Bohunice

4. kolo, Ne 14.10 11:30

Legata Hustopeče28
Tatran Bohunice20

Legata Hustopeče

3. kolo, So 06.10 18:00

SKKP Handball Brno B27
Legata Hustopeče29

Sokol Juliánov

2. kolo, So 29.09 10:00

Legata Hustopeče28
Sokol Juliánov19

Legata Hustopeče

1. kolo, So 22.09 13:00

HK Ivančice20
Legata Hustopeče36

Legata Hustopeče

24. kolo, So 12.05 13:30

HK Ivančice27
Legata Hustopeče43

HK Ivančice

12. kolo, Ne 24.02 13:00

Legata Hustopeče
HK Ivančice

Legata Hustopeče

13. kolo, So 02.03 10:45

Sokol Juliánov
Legata Hustopeče

SKKP Handball Brno B

14. kolo, Ne 10.03 11:00

Legata Hustopeče
SKKP Handball Brno B

Legata Hustopeče

15. kolo, Ne 17.03 11:00

Tatran Bohunice
Legata Hustopeče

Sokol Sokolnice

16. kolo, So 23.03 11:30

Legata Hustopeče
Sokol Sokolnice

Legata Hustopeče

18. kolo, Ne 07.04 15:15

Sokol Telnice
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

22. kolo, So 13.04 10:00

SK Kuřim
Legata Hustopeče

SKKP Handball Brno A

19. kolo, Ne 28.04 13:00

Legata Hustopeče
SKKP Handball Brno A

Legata Hustopeče

20. kolo, Ne 05.05 10:30

Sokol Újezd u Brna
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

Jméno Z G ŽK T ČK ø G
1. Jan Hnilička 9 107 2 2 0 11.89
2. Martin Vaculík 8 37 3 1 0 4.63
3. Tadeáš Huličný 6 35 2 7 0 5.83
4. Mathias Kolegár 8 30 4 1 1 3.75
5. Ondřej Tupý 7 12 0 1 0 1.71
6. Martin Vítek 9 7 1 1 0 0.78
7. Jan Jetřich Kopa 7 5 0 2 0 0.71
8. Štěpán Pinkava 8 3 0 2 0 0.38
9. Cyril Hlaváč 7 3 2 0 0 0.43
10. Filip Hnilička 6 1 0 1 0 0.17
11. David Vyhňák 6 1 0 1 0 0.17
12. Matyáš Čázar 8 0 0 0 0 0.00
13. Tomáš Kořenek 7 0 0 0 0 0.00
14. Michal Hrdlička 4 0 0 0 0 0.00
15. Samuel Nacházel 5 0 0 0 0 0.00
16. Tomáš Trnovec 1 0 0 0 0 0.00

Tabulka

1. SKKP Handball Brno A 9 313:157 16
2. Sokol Telnice 9 313:187 16
3. SK Kuřim 9 266:196 14
4. Sokol Újezd u Brna 9 293:207 12
5. Tatran Bohunice 9 237:217 10
6. Legata Hustopeče 9 250:258 10
7. SKKP Handball Brno B 9 210:255 6
8. HK Ivančice 9 166:279 4
9. Sokol Juliánov 9 143:289 2
10. Sokol Sokolnice 9 164:310 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Plody slunce město Hustopeče ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. MŠMT

Počet návštěv: 13375
Posledních 30 dnů: 847 | Posledních 7 dnů: 221 | Poslední den: 45

© 2019 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne