Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

TJ JM Chodov A

11. kolo, Ne 08.12 11:30

Legata Hustopeče36
TJ JM Chodov A25

Legata Hustopeče

10. kolo, Ne 01.12 15:00

KH Zbrojovka Vsetín31
Legata Hustopeče32

Tatran Litovel

9. kolo, Ne 24.11 11:30

Legata Hustopeče22
Tatran Litovel29

Legata Hustopeče

8. kolo, So 16.11 17:00

TJ Náchod24
Legata Hustopeče30

HK Bystřice p. H.

7. kolo, Ne 10.11 11:30

Legata Hustopeče32
HK Bystřice p. H.37

Legata Hustopeče

6. kolo, So 02.11 11:30

HBC Ronal Jičín B27
Legata Hustopeče31

Legata Hustopeče

5. kolo, So 19.10 17:30

Házená Velká Bystřice..30
Legata Hustopeče30

1. HK Dvůr Králové

4. kolo, Ne 13.10 11:30

Legata Hustopeče28
1. HK Dvůr Králové26

Legata Hustopeče

3. kolo, Ne 06.10 18:00

HC Zlín41
Legata Hustopeče31

Sokol Vršovice

2. kolo, Ne 29.09 11:30

Legata Hustopeče10
Sokol Vršovice0

HBC Strakonice 1921

12. kolo, Ne 23.02 11:30

Legata Hustopeče
HBC Strakonice 1921

Legata Hustopeče

13. kolo, So 29.02 16:00

Sokol Vršovice
Legata Hustopeče

HC Zlín

14. kolo, Ne 08.03 11:30

Legata Hustopeče
HC Zlín

Legata Hustopeče

15. kolo, So 14.03 17:00

1. HK Dvůr Králové
Legata Hustopeče

Házená Velká Bystřice

16. kolo, Ne 22.03 11:30

Legata Hustopeče
Házená Velká Bystřice..

HBC Ronal Jičín B

17. kolo, Ne 29.03 11:30

Legata Hustopeče
HBC Ronal Jičín B

Legata Hustopeče

18. kolo, Ne 05.04 11:00

HK Bystřice p. H.
Legata Hustopeče

TJ Náchod

19. kolo, Ne 26.04 11:30

Legata Hustopeče
TJ Náchod

Legata Hustopeče

20. kolo, So 02.05 17:00

Tatran Litovel
Legata Hustopeče

KH Zbrojovka Vsetín

21. kolo, Ne 10.05 11:30

Legata Hustopeče
KH Zbrojovka Vsetín

ROZPIS TRÉNINKŮ

Od září  2019 došlo k několika změnám v obsazení sportovní haly místními sportovními kluby. Došlo ke snížení počtu tréninkových jednotek. Z důvodu zachování kvality výkonů musíme tréninky rozdělit do prostor sportovní haly v Hustopečích a vee sportovní hale v Uherčicích.

V tabulce najdete rozpis a důležité informace k dopravě do sportovní haly Uherčice.

Tréninkové jednotky jsou společné pro starší žáky a mladší dorost.

ROZPIS TRÉNINKŮ 2019/2020 - Mladší dorostenci

DEN ČAS POZNÁMKA
PONDĚLÍ VOLNO  
ÚTERÝ 16.30 - 18.00 Sportovní hala Hustopeče - mapa
STŘEDA 16.00 - 17.30 Sportovní hala Hustopeče - mapa
ČTVRTEK VOLNO  
PÁTEK 17.15 - 18.45 Sportovní hala Uherčice*
SOBOTA MISTROVSKÁ UTKÁNÍ  
NEDĚLE MISTROVSKÁ UTKÁNÍ  

* kliknutím otevřete náhled mapy haly

DOPRAVA:

LINKA: 165 
Hustopeče -> Uherčice:
číslo spoje: 165 (napsané na autobusu)
odjezd 16:45 z autobusového nádraží, 16:47 ze zastávky nemocnice
příjezd 17:01 zastávka Uherčice, Na trávníku - POZOR JE NA ZNAMENÍ!!!
 
Uherčice -> Hustopeče:
číslo spoje: 165 (napsané na autobusu)
odjezd 18:58 ze zastávky Uherčice, Na trávníku - POZOR JEN NA ZNAMENÍ!!!
příjezd 19:15 na autobusové nádraží
město Hustopeče MŠMT ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. LOMAX

Počet návštěv: 22364
Posledních 30 dnů: 383 | Posledních 7 dnů: 99 | Poslední den: 13

© 2020 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne