Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

Legata Hustopeče

22. kolo, So 18.05 17:00

1. HK Dvůr Králové28
Legata Hustopeče27

HBC Ronal Jičín B

21. kolo, Ne 12.05 11:00

Legata Hustopeče31
HBC Ronal Jičín B27

Legata Hustopeče

20. kolo, St 01.05 15:30

Sokol Vršovice26
Legata Hustopeče27

SHC Maloměřice

19. kolo, Ne 28.04 11:00

Legata Hustopeče33
SHC Maloměřice24

Legata Hustopeče

18. kolo, So 06.04 17:00

HBC Strakonice 192127
Legata Hustopeče26

Házená Velká Bystřice

17. kolo, Ne 31.03 11:00

Legata Hustopeče24
Házená Velká Bystřice..16

Legata Hustopeče

16. kolo, Ne 24.03 11:00

HK Bystřice p. H.28
Legata Hustopeče28

Legata Hustopeče

14. kolo, Ne 10.03 16:00

HC Zlín25
Legata Hustopeče28

TJ JM Chodov A

13. kolo, Ne 03.03 11:00

Legata Hustopeče31
TJ JM Chodov A22

TJ Náchod

12. kolo, Ne 24.02 11:00

Legata Hustopeče37
TJ Náchod25

MINIŽACTVO

Realizační tým

Mgr. Marie Semerádová
Mgr. Marie Semerádová

Pozice: trenérka

Telefon: +420730170167

Email: Semeradova.Marie@seznam.cz

Martina Blažková
Martina Blažková

Pozice: vedoucí družstva

Telefon: +420737854422

Email: martina.bla@seznam.cz

Nezařazen(a)

Adam Bohutinský
Adam Bohutinský

Z G ŽK T ČK
Jan Bohutínský
Jan Bohutínský

Z G ŽK T ČK
Tomáš Chrástka
Tomáš Chrástka

Z G ŽK T ČK
Natálie Gajdošová
Natálie Gajdošová

Z G ŽK T ČK
Alžběta Havlínová
Alžběta Havlínová

Z G ŽK T ČK
Sára Hladíková
Sára Hladíková

Z G ŽK T ČK
Amálie Janovská
Amálie Janovská

Z G ŽK T ČK
Tereza Kalusová
Tereza Kalusová

Z G ŽK T ČK
Adéla Konečná
Adéla Konečná

Z G ŽK T ČK
Adam Konečný
Adam Konečný

Z G ŽK T ČK
Ondřej Kostrhun
Ondřej Kostrhun

Z G ŽK T ČK
Vojtěch Kotouček
Vojtěch Kotouček

Z G ŽK T ČK
Jáchym Krňávek
Jáchym Krňávek

Z G ŽK T ČK
Kryštof Kunc
Kryštof Kunc

Z G ŽK T ČK
Nikola Lanžhotská
Nikola Lanžhotská

Z G ŽK T ČK
Zoe Nováková
Zoe Nováková

Z G ŽK T ČK
Kateřina Pelcová
Kateřina Pelcová

Z G ŽK T ČK
Petr Pivoňka
Petr Pivoňka

Z G ŽK T ČK
Jakub Procházka
Jakub Procházka

Z G ŽK T ČK
Tobiáš Richter
Tobiáš Richter

Z G ŽK T ČK
Vít Rozinka
Vít Rozinka

Z G ŽK T ČK
Martin Ryzý
Martin Ryzý

Z G ŽK T ČK
Filip Schäffer
Filip Schäffer

Z G ŽK T ČK
Jakub Schäffer
Jakub Schäffer

Z G ŽK T ČK
Ondřej Smetana
Ondřej Smetana

Z G ŽK T ČK
Jan Staněk
Jan Staněk

Z G ŽK T ČK
Natálie Střelcová
Natálie Střelcová

Z G ŽK T ČK
Veronika Urbánková
Veronika Urbánková

Z G ŽK T ČK
Barbora Uvírová
Barbora Uvírová

Z G ŽK T ČK
Denis Vyhňák
Denis Vyhňák

Z G ŽK T ČK
Adéla Wetterová
Adéla Wetterová

Z G ŽK T ČK
Filip Zahradníček
Filip Zahradníček

Z G ŽK T ČK
Jan Zástěra
Jan Zástěra

Z G ŽK T ČK
Linda Zelenková
Linda Zelenková

Z G ŽK T ČK

Tabulka

1. Legata Hustopeče 20 578:481 33
2. TJ JM Chodov A 20 599:501 31
3. HBC Strakonice 1921 20 577:527 29
4. SHC Maloměřice 20 553:538 26
5. HK Bystřice p. H. 20 522:517 24
6. Házená Velká Bystřice 20 492:505 19
7. Sokol Vršovice 20 502:525 17
8. 1. HK Dvůr Králové 20 473:527 13
9. HC Zlín 20 517:544 10
10. HBC Ronal Jičín B 20 476:540 10
11. TJ Náchod 20 492:576 8

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Plody slunce město Hustopeče ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. MŠMT

Počet návštěv: 16464
Posledních 30 dnů: 1157 | Posledních 7 dnů: 353 | Poslední den: 26

© 2019 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne