Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

Legata Hustopeče

22. kolo, So 18.05 17:00

1. HK Dvůr Králové28
Legata Hustopeče27

HBC Ronal Jičín B

21. kolo, Ne 12.05 11:00

Legata Hustopeče31
HBC Ronal Jičín B27

Legata Hustopeče

20. kolo, St 01.05 15:30

Sokol Vršovice26
Legata Hustopeče27

SHC Maloměřice

19. kolo, Ne 28.04 11:00

Legata Hustopeče33
SHC Maloměřice24

Legata Hustopeče

18. kolo, So 06.04 17:00

HBC Strakonice 192127
Legata Hustopeče26

Házená Velká Bystřice

17. kolo, Ne 31.03 11:00

Legata Hustopeče24
Házená Velká Bystřice..16

Legata Hustopeče

16. kolo, Ne 24.03 11:00

HK Bystřice p. H.28
Legata Hustopeče28

Legata Hustopeče

14. kolo, Ne 10.03 16:00

HC Zlín25
Legata Hustopeče28

TJ JM Chodov A

13. kolo, Ne 03.03 11:00

Legata Hustopeče31
TJ JM Chodov A22

TJ Náchod

12. kolo, Ne 24.02 11:00

Legata Hustopeče37
TJ Náchod25

Legata Hustopeče

1. kolo, Dnes 17:00

HBC Strakonice 1921
Legata Hustopeče

Sokol Vršovice

2. kolo, Ne 29.09 11:30

Legata Hustopeče
Sokol Vršovice

Legata Hustopeče

3. kolo, Ne 06.10 18:00

HC Zlín
Legata Hustopeče

1. HK Dvůr Králové

4. kolo, Ne 13.10 11:30

Legata Hustopeče
1. HK Dvůr Králové

Legata Hustopeče

5. kolo, So 19.10 17:30

Házená Velká Bystřice..
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

6. kolo, So 02.11 11:30

HBC Ronal Jičín B
Legata Hustopeče

HK Bystřice p. H.

7. kolo, Ne 10.11 11:30

Legata Hustopeče
HK Bystřice p. H.

Legata Hustopeče

8. kolo, So 16.11 17:00

TJ Náchod
Legata Hustopeče

Tatran Litovel

9. kolo, Ne 24.11 11:30

Legata Hustopeče
Tatran Litovel

TJ JM Chodov A

11. kolo, Ne 08.12 11:30

Legata Hustopeče
TJ JM Chodov A

MINIŽACTVO

Realizační tým

Mgr. Marie Semerádová
Mgr. Marie Semerádová

Pozice: trenérka

Telefon: +420730170167

Email: Semeradova.Marie@seznam.cz

Martina Blažková
Martina Blažková

Pozice: vedoucí družstva

Telefon: +420737854422

Email: martina.bla@seznam.cz

Nezařazen(a)

Adam Bohutinský
Adam Bohutinský

Z G ŽK T ČK
Jan Bohutínský
Jan Bohutínský

Z G ŽK T ČK
Tomáš Chrástka
Tomáš Chrástka

Z G ŽK T ČK
Natálie Gajdošová
Natálie Gajdošová

Z G ŽK T ČK
Alžběta Havlínová
Alžběta Havlínová

Z G ŽK T ČK
Sára Hladíková
Sára Hladíková

Z G ŽK T ČK
Amálie Janovská
Amálie Janovská

Z G ŽK T ČK
Tereza Kalusová
Tereza Kalusová

Z G ŽK T ČK
Adéla Konečná
Adéla Konečná

Z G ŽK T ČK
Adam Konečný
Adam Konečný

Z G ŽK T ČK
Ondřej Kostrhun
Ondřej Kostrhun

Z G ŽK T ČK
Nikola Lanžhotská
Nikola Lanžhotská

Z G ŽK T ČK
Zoe Nováková
Zoe Nováková

Z G ŽK T ČK
Kateřina Pelcová
Kateřina Pelcová

Z G ŽK T ČK
Petr Pivoňka
Petr Pivoňka

Z G ŽK T ČK
Jakub Procházka
Jakub Procházka

Z G ŽK T ČK
Tobiáš Richter
Tobiáš Richter

Z G ŽK T ČK
Filip Schäffer
Filip Schäffer

Z G ŽK T ČK
Natálie Střelcová
Natálie Střelcová

Z G ŽK T ČK
Veronika Urbánková
Veronika Urbánková

Z G ŽK T ČK
Barbora Uvírová
Barbora Uvírová

Z G ŽK T ČK
Denis Vyhňák
Denis Vyhňák

Z G ŽK T ČK
Adéla Wetterová
Adéla Wetterová

Z G ŽK T ČK
Jan Zástěra
Jan Zástěra

Z G ŽK T ČK
Linda Zelenková
Linda Zelenková

Z G ŽK T ČK

Tabulka

1. Legata Hustopeče 0 0:0 0
2. 1. HK Dvůr Králové 0 0:0 0
3. Házená Velká Bystřice 0 0:0 0
4. TJ JM Chodov A 0 0:0 0
5. HK Bystřice p. H. 0 0:0 0
6. HBC Ronal Jičín B 0 0:0 0
7. HC Zlín 0 0:0 0
8. KH Zbrojovka Vsetín 0 0:0 0
9. Tatran Litovel 0 0:0 0
10. TJ Náchod 0 0:0 0
11. Sokol Vršovice 0 0:0 0
12. HBC Strakonice 1921 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Plody slunce město Hustopeče ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. MŠMT

Počet návštěv: 18991
Posledních 30 dnů: 938 | Posledních 7 dnů: 317 | Poslední den: 31

© 2019 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne