Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

Legata Hustopeče

15. kolo, Ne 17.03 09:30

Tatran Bohunice16
Legata Hustopeče14

SKKP Handball Brno A

14. kolo, So 09.03 13:30

Legata Hustopeče10
SKKP Handball Brno A19

Legata Hustopeče

13. kolo, So 02.03 09:30

Sokol Juliánov19
Legata Hustopeče18

SK Kuřim

11. kolo, Út 04.12 16:30

Legata Hustopeče12
SK Kuřim14

Legata Hustopeče

10. kolo, So 01.12 13:00

SHC Maloměřice5
Legata Hustopeče19

Sokol Újezd u Brna

9. kolo, Ne 25.11 14:45

Legata Hustopeče17
Sokol Újezd u Brna12

Legata Hustopeče

8. kolo, Ne 18.11 15:00

SKKP Handball Brno B10
Legata Hustopeče12

Sokol Telnice

7. kolo, Ne 11.11 14:45

Legata Hustopeče8
Sokol Telnice13

Legata Hustopeče

6. kolo, Ne 04.11 09:00

Sokol Nové Bránice10
Legata Hustopeče8

Legata Hustopeče

5. kolo, Út 23.10 16:30

Sokol Sokolnice22
Legata Hustopeče15

Sokol Sokolnice

16. kolo, So 23.03 10:00

Legata Hustopeče
Sokol Sokolnice

Sokol Nové Bránice

17. kolo, Ne 31.03 13:30

Legata Hustopeče
Sokol Nové Bránice

Legata Hustopeče

18. kolo, Ne 07.04 13:45

Sokol Telnice
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

22. kolo, So 13.04 08:30

SK Kuřim
Legata Hustopeče

SKKP Handball Brno B

19. kolo, Ne 28.04 13:30

Legata Hustopeče
SKKP Handball Brno B

Legata Hustopeče

20. kolo, Ne 05.05 08:30

Sokol Újezd u Brna
Legata Hustopeče

SHC Maloměřice

21. kolo, Ne 12.05 13:30

Legata Hustopeče
SHC Maloměřice

Legata Hustopeče

Jméno Z G ŽK T ČK ø G
1. Jan Jetřich Kopa 13 48 2 5 0 3.69
2. Štěpán Pinkava 13 39 8 5 0 3.00
3. Filip Hnilička 13 36 2 2 0 2.77
4. Samuel Nacházel 11 29 2 1 0 2.64
5. Filip Semerád 10 7 3 0 0 0.70
6. David Vyhňák 9 4 2 0 0 0.44
7. Michal Hrdlička 13 3 0 0 0 0.23
8. Štěpán Kostrhoun 12 3 0 1 0 0.25
9. Tomáš Dufek 10 2 0 0 0 0.20
10. Petr Šlesinger 4 2 1 0 0 0.50
11. Daniel Dufek 8 0 0 0 0 0.00
12. Nikodém Kamenský 5 0 0 0 0 0.00
13. Lukáš Kostrhoun 1 0 0 0 0 0.00
14. Oliver Zambo 8 0 0 0 0 0.00
15. Jakub Slaný 5 0 1 0 0 0.00

Tabulka

1. Sokol Telnice 13 280:156 24
2. SK Kuřim 14 195:162 19
3. Sokol Sokolnice 14 223:203 19
4. SKKP Handball Brno A 14 208:181 16
5. Sokol Juliánov 13 191:180 15
6. Sokol Újezd u Brna 12 217:155 14
7. Tatran Bohunice 14 220:204 14
8. Sokol Nové Bránice 13 186:160 12
9. Legata Hustopeče 13 175:176 9
10. SKKP Handball Brno B 12 116:193 4
11. SHC Maloměřice 14 59:300 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Plody slunce město Hustopeče ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. MŠMT

Počet návštěv: 14470
Posledních 30 dnů: 1052 | Posledních 7 dnů: 220 | Poslední den: 20

© 2019 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne