Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

Legata Hustopeče

22. kolo, So 18.05 17:00

1. HK Dvůr Králové28
Legata Hustopeče27

HBC Ronal Jičín B

21. kolo, Ne 12.05 11:00

Legata Hustopeče31
HBC Ronal Jičín B27

Legata Hustopeče

20. kolo, St 01.05 15:30

Sokol Vršovice26
Legata Hustopeče27

SHC Maloměřice

19. kolo, Ne 28.04 11:00

Legata Hustopeče33
SHC Maloměřice24

Legata Hustopeče

18. kolo, So 06.04 17:00

HBC Strakonice 192127
Legata Hustopeče26

Házená Velká Bystřice

17. kolo, Ne 31.03 11:00

Legata Hustopeče24
Házená Velká Bystřice..16

Legata Hustopeče

16. kolo, Ne 24.03 11:00

HK Bystřice p. H.28
Legata Hustopeče28

Legata Hustopeče

14. kolo, Ne 10.03 16:00

HC Zlín25
Legata Hustopeče28

TJ JM Chodov A

13. kolo, Ne 03.03 11:00

Legata Hustopeče31
TJ JM Chodov A22

TJ Náchod

12. kolo, Ne 24.02 11:00

Legata Hustopeče37
TJ Náchod25

ROZPIS TURNAJŮ

Přinášíme vám aktuální seznam turnajů pro minižactvo pro období leden - červen 2019.

Termíny domácích turnajů jsou známé. U mimoměstských turnajů uvádíme záměrně vždy sobotu a neděli. Pořadatel musí oznámit nejpozději 10 dní před turnajem přesné datum pořádání.

Pozn.: Tučně vyznačené družstvo je pořádající.

19.01.2019 Ivančice
družstva: Ivančice (chlapci), Ivančice (dívky), Nové Bránice, Sokolnice, Bohunice, Hustopeče, Juliánov, Měnín
 
02.02.2019 Brno-Juliánov
družstva: Juliánov, Hustopeče, Kuřim (chlapci), Kuřim (dívky), Nové Bránice, SKKP Brno, Strážnice, Veselí n/M 
 
9.03.2019 Legata Hustopeče
družstva: Hustopeče, Ivančice (chlapci), Ivančice (dívky), SKKP Brno, Juliánov, Nové Bránice, Strážnice, Veselí n/M
 
24.03.2019 Maloměřice
družstva: Maloměřice, Telince, Kuřim (chlapci), Kuřim (dívky), Nové Bránice, Hustopeče, Strážnice, Veselí n/M 
 
07.04.2019 Maloměřice
 
27.04.2019 Ivančice
družstva: Ivančice (chlapci), Ivančice (dívky), Juliánov, Kuřim (chlapci), Kuřim (dívky), SKKP Brno, Hustopeče, Maloměřice 
 
11.05.2019 Legata Hustopeče
družstva: Hustopeče, Sokolnice, Újezd u Brna, Bohunice, Měnín, Nové Bránice, Strážnice, Veselí n/M 
 
26.05.2019 Újezd u Brna
družstva: Újezd u Brna, Kuřim (chlapci), Kuřim (dívky), SKKP Brno, Nové Bránice, Hustopeče, Strážnice, Veselí n/M 
 
08.06.2019 Legata Hustopeče
družstva: Hustopeče, Sokolnice, Újezd u Brna, Telnice, Bohunice, Měnín, Nové Bránice, Strážnice, Veselí n/M

Tabulka

1. Legata Hustopeče 20 578:481 33
2. TJ JM Chodov A 20 599:501 31
3. HBC Strakonice 1921 20 577:527 29
4. SHC Maloměřice 20 553:538 26
5. HK Bystřice p. H. 20 522:517 24
6. Házená Velká Bystřice 20 492:505 19
7. Sokol Vršovice 20 502:525 17
8. 1. HK Dvůr Králové 20 473:527 13
9. HC Zlín 20 517:544 10
10. HBC Ronal Jičín B 20 476:540 10
11. TJ Náchod 20 492:576 8

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Plody slunce město Hustopeče ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. MŠMT

Počet návštěv: 16464
Posledních 30 dnů: 1157 | Posledních 7 dnů: 353 | Poslední den: 26

© 2019 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne