Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

Legata Hustopeče

3. kolo, Ne 06.10 09:15

Hostěrádky1
Legata Hustopeče18

Sokol Telnice

2. kolo, Ne 29.09 15:00

Legata Hustopeče23
Sokol Telnice44

Sokol Juliánov

11. kolo, Ne 15.09 09:30

Legata Hustopeče16
Sokol Juliánov10

SHC Maloměřice

21. kolo, Ne 12.05 13:30

Legata Hustopeče14
SHC Maloměřice6

Legata Hustopeče

20. kolo, Ne 05.05 08:30

Sokol Újezd u Brna13
Legata Hustopeče11

SKKP Handball Brno B

19. kolo, Ne 28.04 13:30

Legata Hustopeče24
SKKP Handball Brno B9

Legata Hustopeče

22. kolo, So 13.04 08:30

SK Kuřim15
Legata Hustopeče10

Legata Hustopeče

18. kolo, Ne 07.04 13:45

Sokol Telnice20
Legata Hustopeče13

Sokol Nové Bránice

17. kolo, Ne 31.03 13:30

Legata Hustopeče19
Sokol Nové Bránice10

Sokol Sokolnice

16. kolo, So 23.03 10:00

Legata Hustopeče16
Sokol Sokolnice20

Legata Hustopeče

5. kolo, Ne 20.10 12:30

Sokol Sokolnice
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

6. kolo, Ne 03.11 12:00

Sokol Újezd u Brna
Legata Hustopeče

SKKP Handball Brno

7. kolo, Ne 10.11 15:00

Legata Hustopeče
SKKP Handball Brno

Legata Hustopeče

8. kolo, So 16.11 09:00

SHC Maloměřice
Legata Hustopeče

Tatran Bohunice

9. kolo, Ne 24.11 15:00

Legata Hustopeče
Tatran Bohunice

Legata Hustopeče

10. kolo, Ne 01.12 09:00

SK Kuřim
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

13. kolo, Ne 01.03 12:00

Sokol Telnice
Legata Hustopeče

Hostěrádky

14. kolo, Ne 08.03 15:00

Legata Hustopeče
Hostěrádky

Legata Hustopeče

15. kolo, Ne 15.03 08:30

HK Ivančice
Legata Hustopeče

Sokol Sokolnice

16. kolo, Ne 22.03 15:00

Legata Hustopeče
Sokol Sokolnice

MLADŠÍ ŽÁCI

  • družstvo složené z hráčů narozených v letech 2006 a 2007.
  • na výpomoc lze z hráčů narozených v letech 2008 a 2009.
  • mladší hráči nelze nastoupit v mistrovských utkáních.
  • družstvo hraje mistrovská utkání pořádaných Jihomoravským krajským svazek házené.
  • dále se zúčastňuje turnajů po celé ČR a v zahraničí.

 

Realizační tým

Ing. David Semerád
Ing. David Semerád

Pozice: trenér

Telefon: +420608821016

Email: semerad@spkschwarz.cz; d.semerad@atlas.cz

Aleš Kostrhoun
Aleš Kostrhoun

Pozice: vedoucí družstva

Telefon: +420603296152

Email: akostrhoun@seznam.cz

Křídla

Nikodém Kamenský
Nikodém Kamenský

Z G ŽK T ČK
0 0 0 0 0
Lukáš Kostrhoun
Lukáš Kostrhoun

Z G ŽK T ČK
3 6 0 0 0

Nezařazen(a)

Tomáš Chrástka
Tomáš Chrástka

Z G ŽK T ČK
0 0 0 0 0
Vít Rozinka
Vít Rozinka

Z G ŽK T ČK
1 0 0 0 0
Jakub Schäffer
Jakub Schäffer

Z G ŽK T ČK
3 1 0 0 0
Ondřej Smetana
Ondřej Smetana

Z G ŽK T ČK
2 0 0 0 0
Filip Zahradníček
Filip Zahradníček

Z G ŽK T ČK
3 0 0 0 0

Spojky

Tomáš Dufek
Tomáš Dufek

Z G ŽK T ČK
3 2 1 0 0
Michal Hrdlička
Michal Hrdlička

Z G ŽK T ČK
2 10 0 0 0
Štěpán Kostrhoun
Štěpán Kostrhoun

Z G ŽK T ČK
3 5 0 0 0
Samuel Nacházel
Samuel Nacházel

Z G ŽK T ČK
3 26 0 1 0
Jakub Slaný
Jakub Slaný

Z G ŽK T ČK
2 4 0 0 0

Pivoti

Matyáš Havlín
Matyáš Havlín

Z G ŽK T ČK
3 3 1 0 0
Martin Ryzý
Martin Ryzý

Z G ŽK T ČK
1 0 0 0 0
Jakub Schäffer
Jakub Schäffer

Z G ŽK T ČK
0 0 0 0 0
Filip Semerád
Filip Semerád

Z G ŽK T ČK
3 0 0 0 0
Oliver Zambo
Oliver Zambo

Z G ŽK T ČK
3 0 0 0 0

Tabulka

1. Sokol Újezd u Brna 5 146:74 10
2. Sokol Telnice 4 160:56 8
3. SK Kuřim 4 105:56 6
4. Sokol Juliánov 5 76:52 6
5. HK Ivančice 4 102:87 4
6. Legata Hustopeče 3 57:55 4
7. SKKP Handball Brno 4 77:95 4
8. Tatran Bohunice 5 68:106 2
9. Sokol Sokolnice 4 50:108 2
10. SHC Maloměřice 4 39:102 0
11. Hostěrádky 4 16:105 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

město Hustopeče MŠMT ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. LOMAX

Počet návštěv: 19943
Posledních 30 dnů: 1269 | Posledních 7 dnů: 401 | Poslední den: 64

© 2019 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne