Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

Legata Hustopeče

22. kolo, So 18.05 17:00

1. HK Dvůr Králové28
Legata Hustopeče27

HBC Ronal Jičín B

21. kolo, Ne 12.05 11:00

Legata Hustopeče31
HBC Ronal Jičín B27

Legata Hustopeče

20. kolo, St 01.05 15:30

Sokol Vršovice26
Legata Hustopeče27

SHC Maloměřice

19. kolo, Ne 28.04 11:00

Legata Hustopeče33
SHC Maloměřice24

Legata Hustopeče

18. kolo, So 06.04 17:00

HBC Strakonice 192127
Legata Hustopeče26

Házená Velká Bystřice

17. kolo, Ne 31.03 11:00

Legata Hustopeče24
Házená Velká Bystřice..16

Legata Hustopeče

16. kolo, Ne 24.03 11:00

HK Bystřice p. H.28
Legata Hustopeče28

Legata Hustopeče

14. kolo, Ne 10.03 16:00

HC Zlín25
Legata Hustopeče28

TJ JM Chodov A

13. kolo, Ne 03.03 11:00

Legata Hustopeče31
TJ JM Chodov A22

TJ Náchod

12. kolo, Ne 24.02 11:00

Legata Hustopeče37
TJ Náchod25

Legata Hustopeče

1. kolo, So 21.09 17:00

HBC Strakonice 1921
Legata Hustopeče

Sokol Vršovice

2. kolo, Ne 29.09 15:00

Legata Hustopeče
Sokol Vršovice

Legata Hustopeče

3. kolo, Ne 06.10 09:00

HC Zlín
Legata Hustopeče

1. HK Dvůr Králové

4. kolo, Ne 13.10 15:00

Legata Hustopeče
1. HK Dvůr Králové

Legata Hustopeče

5. kolo, So 19.10 17:30

Házená Velká Bystřice..
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

6. kolo, Ne 03.11 15:00

HBC Ronal Jičín B
Legata Hustopeče

HK Bystřice p. H.

7. kolo, So 09.11 00:00

Legata Hustopeče
HK Bystřice p. H.

Legata Hustopeče

8. kolo, Pá 15.11 00:00

TJ Náchod
Legata Hustopeče

Tatran Litovel

9. kolo, So 23.11 00:00

Legata Hustopeče
Tatran Litovel

Legata Hustopeče

10. kolo, So 30.11 00:00

KH Zbrojovka Vsetín
Legata Hustopeče

MLADŠÍ ŽÁCI

  • družstvo složené z hráčů narozených v letech 2006 a 2007.
  • na výpomoc lze z hráčů narozených v letech 2008 a 2009.
  • mladší hráči nelze nastoupit v mistrovských utkáních.
  • družstvo hraje mistrovská utkání pořádaných Jihomoravským krajským svazek házené.
  • dále se zúčastňuje turnajů po celé ČR a v zahraničí.

 

Realizační tým

Ing. David Semerád
Ing. David Semerád

Pozice: trenér

Telefon: +420608821016

Email: semerad@spkschwarz.cz; d.semerad@atlas.cz

Aleš Kostrhoun
Aleš Kostrhoun

Pozice: vedoucí družstva

Telefon: +420603296152

Email: akostrhoun@seznam.cz

Křídla

Nikodém Kamenský
Nikodém Kamenský

Z G ŽK T ČK
9 0 1 0 0
Lukáš Kostrhoun
Lukáš Kostrhoun

Z G ŽK T ČK
0 0 0 0 0
Jan Staněk
Jan Staněk

Z G ŽK T ČK
0 0 0 0 0

Nezařazen(a)

Lukáš Kostrhoun
Lukáš Kostrhoun

Z G ŽK T ČK
1 0 0 0 0

Spojky

Tomáš Dufek
Tomáš Dufek

Z G ŽK T ČK
14 2 0 0 0
Michal Hrdlička
Michal Hrdlička

Z G ŽK T ČK
19 19 1 0 0
Štěpán Kostrhoun
Štěpán Kostrhoun

Z G ŽK T ČK
16 4 0 1 0
Jáchym Krňávek
Jáchym Krňávek

Z G ŽK T ČK
0 0 0 0 0
Samuel Nacházel
Samuel Nacházel

Z G ŽK T ČK
16 53 3 1 0
Jakub Slaný
Jakub Slaný

Z G ŽK T ČK
9 0 2 0 0

Pivoti

Martin Ryzý
Martin Ryzý

Z G ŽK T ČK
0 0 0 0 0
Jakub Schäffer
Jakub Schäffer

Z G ŽK T ČK
0 0 0 0 0
Filip Semerád
Filip Semerád

Z G ŽK T ČK
16 13 4 1 0
Oliver Zambo
Oliver Zambo

Z G ŽK T ČK
13 0 0 0 0

Tabulka

1. Legata Hustopeče 0 0:0 0
2. 1. HK Dvůr Králové 0 0:0 0
3. Házená Velká Bystřice 0 0:0 0
4. TJ JM Chodov A 0 0:0 0
5. HK Bystřice p. H. 0 0:0 0
6. HBC Ronal Jičín B 0 0:0 0
7. HC Zlín 0 0:0 0
8. KH Zbrojovka Vsetín 0 0:0 0
9. Tatran Litovel 0 0:0 0
10. TJ Náchod 0 0:0 0
11. Sokol Vršovice 0 0:0 0
12. HBC Strakonice 1921 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Plody slunce město Hustopeče ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. MŠMT

Počet návštěv: 18015
Posledních 30 dnů: 386 | Posledních 7 dnů: 113 | Poslední den: 16

© 2019 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne