Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

Legata Hustopeče

3. kolo, Ne 08.12 13:00

Sokol Nové Bránice26
Legata Hustopeče24

Legata Hustopeče

10. kolo, Ne 01.12 10:30

SK Kuřim40
Legata Hustopeče15

Tatran Bohunice

9. kolo, Út 19.11 17:30

Legata Hustopeče18
Tatran Bohunice36

Legata Hustopeče

8. kolo, Ne 17.11 09:00

SKKP Handball Brno B16
Legata Hustopeče26

SKKP Handball Brno A

7. kolo, Ne 10.11 13:30

Legata Hustopeče13
SKKP Handball Brno A33

Legata Hustopeče

6. kolo, Ne 03.11 13:30

Sokol Újezd u Brna43
Legata Hustopeče17

Legata Hustopeče

5. kolo, Ne 20.10 14:00

Sokol Sokolnice29
Legata Hustopeče31

HK Ivančice

4. kolo, Ne 13.10 13:30

Legata Hustopeče23
HK Ivančice28

Sokol Telnice

2. kolo, Ne 29.09 13:30

Legata Hustopeče14
Sokol Telnice41

Sokol Juliánov

11. kolo, Ne 15.09 11:00

Legata Hustopeče21
Sokol Juliánov29

Legata Hustopeče

13. kolo, Ne 01.03 13:30

Sokol Telnice
Legata Hustopeče

Sokol Nové Bránice

14. kolo, Ne 08.03 13:30

Legata Hustopeče
Sokol Nové Bránice

Legata Hustopeče

15. kolo, Ne 15.03 10:00

HK Ivančice
Legata Hustopeče

Sokol Sokolnice

16. kolo, Ne 22.03 13:30

Legata Hustopeče
Sokol Sokolnice

Sokol Újezd u Brna

17. kolo, Ne 29.03 13:15

Legata Hustopeče
Sokol Újezd u Brna

Legata Hustopeče

18. kolo, Ne 05.04 14:30

SKKP Handball Brno A
Legata Hustopeče

SKKP Handball Brno B

19. kolo, Ne 26.04 13:30

Legata Hustopeče
SKKP Handball Brno B

Legata Hustopeče

20. kolo, Ne 03.05 13:00

Tatran Bohunice
Legata Hustopeče

SK Kuřim

21. kolo, Ne 10.05 13:30

Legata Hustopeče
SK Kuřim

Legata Hustopeče

22. kolo, So 16.05 10:45

Sokol Juliánov
Legata Hustopeče

STARŠÍ ŽÁCI

Družstvo STARŠÍCH ŽÁKŮ je složeno z hráčů narozených v letech 2004 a 2005. V mimořádných případech mohou vypomoci hráči narozené v letech 2006 a 2007. Družstvo se zúčastňuje celoroční soutěže pořádané Jihomoravským krajským svazem házené. Domácí mistrovská utkání se hrají v Městské sportovní hale, Šafaříkova 22, 693 01 Hustopeče. Soupeři družstva jsou převážně týmy z Jihomoravského hraje (Telnice, Brno, Kuřim, Ivančice, Újezd u Brna, ...). Družstvo se zúčastňuje turnajů po celé ČR a v zahraničí.

Je možné se zúčastnit pořádaných akcí ČSH (Český svaz házené) určené pro kategorie starších žáků:

  • Žákovská liga - odkaz ZDE
  • Kemp házenkářských nadějí - odkaz ZDE

 

Realizační tým

Bc. Petr Semerád
Bc. Petr Semerád

Pozice: trenér

Telefon: 608718418

Email: peta.semerad@gmail.com

Brankáři

David Vyhňák
David Vyhňák

Z G ŽK T ČK
6 5 0 0 0

Spojky

Filip Hnilička
Filip Hnilička

Z G ŽK T ČK
9 19 0 1 0
Jan Jetřich Kopa
Jan Jetřich Kopa

Z G ŽK T ČK
7 44 1 2 0
Štěpán Pinkava
Štěpán Pinkava

Z G ŽK T ČK
9 31 5 4 0

Pivoti

Daniel Dufek
Daniel Dufek

Z G ŽK T ČK
7 1 1 1 0
Tomáš Kořenek
Tomáš Kořenek

číslo dresu: 12

Z G ŽK T ČK
10 2 0 0 0
město Hustopeče MŠMT ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. LOMAX

Počet návštěv: 22364
Posledních 30 dnů: 383 | Posledních 7 dnů: 99 | Poslední den: 13

© 2020 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne