Házená Legata Hustopeče z.s.


Házená Legata Hustopeče z.s.

ÚČASTNÍK EXTRALIGY 2007/2008 a 2008/2009
www.legata.cz

Sokol Juliánov

11. kolo, Ne 08.12 09:30

Legata Hustopeče36
Sokol Juliánov27

Legata Hustopeče

10. kolo, Ne 01.12 12:00

SK Kuřim42
Legata Hustopeče32

Tatran Bohunice

9. kolo, Ne 24.11 09:30

Legata Hustopeče35
Tatran Bohunice34

Legata Hustopeče

8. kolo, So 16.11 16:00

Chrudim20
Legata Hustopeče33

SKKP Handball Brno

7. kolo, Ne 10.11 09:30

Legata Hustopeče19
SKKP Handball Brno48

Legata Hustopeče

6. kolo, Ne 03.11 09:00

Slavia Uherské Hradišt..41
Legata Hustopeče28

Legata Hustopeče

5. kolo, So 19.10 15:00

TJ Sokol Velké Meziříč..46
Legata Hustopeče31

HK Ivančice

4. kolo, Ne 13.10 09:30

Legata Hustopeče24
HK Ivančice23

Legata Hustopeče

3. kolo, So 05.10 16:00

TJ Sokol Centrum Haná25
Legata Hustopeče23

Sokol Telnice

2. kolo, Ne 29.09 09:30

Legata Hustopeče31
Sokol Telnice28

HBC Olomouc 1966

12. kolo, Ne 23.02 09:30

Legata Hustopeče
HBC Olomouc 1966

Legata Hustopeče

13. kolo, Ne 01.03 15:00

Sokol Telnice
Legata Hustopeče

TJ Sokol Centrum Haná

14. kolo, Ne 08.03 09:30

Legata Hustopeče
TJ Sokol Centrum Haná

Legata Hustopeče

15. kolo, Ne 15.03 12:00

HK Ivančice
Legata Hustopeče

TJ Sokol Velké Meziříčí

16. kolo, Ne 22.03 09:30

Legata Hustopeče
TJ Sokol Velké Meziříč..

Slavia Uherské Hradiště

17. kolo, Ne 29.03 09:30

Legata Hustopeče
Slavia Uherské Hradišt..

Legata Hustopeče

18. kolo, Ne 05.04 15:00

SKKP Handball Brno
Legata Hustopeče

Chrudim

19. kolo, Ne 26.04 09:30

Legata Hustopeče
Chrudim

Legata Hustopeče

20. kolo, Ne 03.05 15:00

Tatran Bohunice
Legata Hustopeče

SK Kuřim

21. kolo, Ne 10.05 09:30

Legata Hustopeče
SK Kuřim

Legata Hustopeče

Jméno Z G ŽK T ČK ø G
1. Lubomír Hrdlička 9 86 3 5 1 9.56
2. Jan Hnilička 11 58 5 3 0 5.27
3. Erik Semerád 5 52 2 0 0 10.40
4. Petr Hlavenka 8 34 1 8 0 4.25
5. Lukáš Zemene 7 26 4 3 0 3.71
6. Martin Vaculík 7 16 1 2 0 2.29
7. Jakub Rézl 9 13 0 1 0 1.44
8. Ondřej Tupý 10 13 1 2 0 1.30
9. Cyril Hlaváč 8 7 1 1 0 0.88
10. Martin Vítek 11 2 1 1 0 0.18
11. Tadeáš Huličný 1 2 1 0 0 2.00
12. David Vyhňák 2 2 1 1 0 1.00
13. Vít Počarovský 11 0 0 0 0 0.00
město Hustopeče MŠMT ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize BAUHAUS S.M.K. LOMAX

Počet návštěv: 22364
Posledních 30 dnů: 383 | Posledních 7 dnů: 99 | Poslední den: 13

© 2020 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne