Házená Legata Hustopeče z.s.

Vítejte na stránkách házenkářského klubu
Házená Legata Hustopeče z.s.
www.legata.cz

Sokol Telnice

7. kolo, Ne 11.11 14:45

Legata Hustopeče8
Sokol Telnice13

Legata Hustopeče

6. kolo, Ne 04.11 09:00

Sokol Nové Bránice10
Legata Hustopeče8

Legata Hustopeče

5. kolo, Út 23.10 16:30

Sokol Sokolnice22
Legata Hustopeče15

Tatran Bohunice

4. kolo, Ne 14.10 10:00

Legata Hustopeče20
Tatran Bohunice12

Legata Hustopeče

3. kolo, So 06.10 16:30

SKKP Handball Brno A10
Legata Hustopeče10

Sokol Juliánov

2. kolo, So 29.09 10:00

Legata Hustopeče12
Sokol Juliánov14

Legata Hustopeče

26. kolo, Ne 27.05 12:30

Tatran Bohunice B17
Legata Hustopeče31

SHC Maloměřice

25. kolo, Ne 20.05 16:15

Legata Hustopeče23
SHC Maloměřice17

Legata Hustopeče

24. kolo, So 12.05 12:00

HK Ivančice26
Legata Hustopeče19

Sokol Juliánov

23. kolo, So 05.05 16:15

Legata Hustopeče16
Sokol Juliánov28

Legata Hustopeče

8. kolo, Dnes 15:00

SKKP Handball Brno B
Legata Hustopeče

Sokol Újezd u Brna

9. kolo, Ne 25.11 14:45

Legata Hustopeče
Sokol Újezd u Brna

Legata Hustopeče

10. kolo, So 01.12 13:00

SHC Maloměřice
Legata Hustopeče

SK Kuřim

11. kolo, Ne 09.12 14:45

Legata Hustopeče
SK Kuřim

Legata Hustopeče

13. kolo, So 02.03 09:30

Sokol Juliánov
Legata Hustopeče

SKKP Handball Brno A

14. kolo, Ne 10.03 09:30

Legata Hustopeče
SKKP Handball Brno A

Legata Hustopeče

15. kolo, Ne 17.03 09:30

Tatran Bohunice
Legata Hustopeče

Sokol Sokolnice

16. kolo, So 23.03 10:00

Legata Hustopeče
Sokol Sokolnice

Sokol Nové Bránice

17. kolo, Ne 31.03 13:00

Legata Hustopeče
Sokol Nové Bránice

Legata Hustopeče

18. kolo, Ne 07.04 13:45

Sokol Telnice
Legata Hustopeče

Legata Hustopeče

Jméno Z G ŽK T ČK ø G
1. Jan Jetřich Kopa 6 23 1 3 0 3.83
2. Filip Hnilička 6 17 1 0 0 2.83
3. Štěpán Pinkava 6 12 3 2 0 2.00
4. Samuel Nacházel 5 11 0 0 0 2.20
5. Filip Semerád 6 6 2 0 0 1.00
6. Rudolf Zajda 2 1 0 0 0 0.50
7. Tomáš Trnovec 3 1 0 0 0 0.33
8. David Vyhňák 5 1 1 0 0 0.20
9. Petr Šlesinger 2 1 1 0 0 0.50
10. Michal Hrdlička 6 0 0 0 0 0.00
11. Štěpán Kostrhoun 5 0 0 1 0 0.00
12. Tomáš Dufek 4 0 0 0 0 0.00
13. Daniel Dufek 4 0 0 0 0 0.00
14. Nikodém Kamenský 2 0 0 0 0 0.00
15. Lukáš Kostrhoun 1 0 0 0 0 0.00
16. Oliver Zambo 2 0 0 0 0 0.00
17. Jakub Slaný 2 0 1 0 0 0.00

Tabulka

1. Sokol Telnice 8 188:92 16
2. Sokol Újezd u Brna 8 152:97 12
3. Sokol Juliánov 9 135:116 12
4. Sokol Nové Bránice 8 112:94 9
5. Sokol Sokolnice 8 125:125 9
6. SKKP Handball Brno A 7 96:101 8
7. SK Kuřim 7 92:90 7
8. Tatran Bohunice 7 109:122 4
9. Legata Hustopeče 6 73:81 3
10. SKKP Handball Brno B 8 69:132 2
11. SHC Maloměřice 6 22:123 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Plody slunce město Hustopeče ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize

Počet návštěv: 10641
Posledních 30 dnů: 1039 | Posledních 7 dnů: 291 | Poslední den: 35

© 2018 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne