Házená Legata Hustopeče z.s.

Vítejte na stránkách házenkářského klubu
Házená Legata Hustopeče z.s.
www.legata.cz

Sokol Telnice

7. kolo, Ne 11.11 13:00

Legata Hustopeče19
Sokol Telnice44

Legata Hustopeče

5. kolo, Út 23.10 18:00

Sokol Sokolnice21
Legata Hustopeče51

Tatran Bohunice

4. kolo, Ne 14.10 11:30

Legata Hustopeče28
Tatran Bohunice20

Legata Hustopeče

3. kolo, So 06.10 18:00

SKKP Handball Brno B27
Legata Hustopeče29

Sokol Juliánov

2. kolo, So 29.09 10:00

Legata Hustopeče28
Sokol Juliánov19

Legata Hustopeče

1. kolo, So 22.09 13:00

HK Ivančice20
Legata Hustopeče36

Legata Hustopeče

24. kolo, So 12.05 13:30

HK Ivančice27
Legata Hustopeče43

Sokol Juliánov

23. kolo, So 05.05 11:30

Legata Hustopeče38
Sokol Juliánov20

Legata Hustopeče

22. kolo, Ne 29.04 16:30

Sokol Újezd u Brna31
Legata Hustopeče37

Sokol Telnice

17. kolo, Ne 22.04 11:00

Legata Hustopeče32
Sokol Telnice30

Legata Hustopeče

8. kolo, Dnes 16:30

SKKP Handball Brno A
Legata Hustopeče

Sokol Újezd u Brna

9. kolo, Ne 25.11 13:00

Legata Hustopeče
Sokol Újezd u Brna

SK Kuřim

11. kolo, Ne 09.12 13:00

Legata Hustopeče
SK Kuřim

HK Ivančice

12. kolo, Ne 24.02 13:00

Legata Hustopeče
HK Ivančice

Legata Hustopeče

13. kolo, So 02.03 10:45

Sokol Juliánov
Legata Hustopeče

SKKP Handball Brno B

14. kolo, Ne 10.03 11:00

Legata Hustopeče
SKKP Handball Brno B

Legata Hustopeče

15. kolo, Ne 17.03 11:00

Tatran Bohunice
Legata Hustopeče

Sokol Sokolnice

16. kolo, So 23.03 11:30

Legata Hustopeče
Sokol Sokolnice

Legata Hustopeče

18. kolo, Ne 07.04 15:15

Sokol Telnice
Legata Hustopeče

SKKP Handball Brno A

19. kolo, Ne 28.04 13:00

Legata Hustopeče
SKKP Handball Brno A

Legata Hustopeče

Jméno Z G ŽK T ČK ø G
1. Jan Hnilička 6 75 2 1 0 12.50
2. Martin Vaculík 5 31 1 1 0 6.20
3. Tadeáš Huličný 4 29 1 3 0 7.25
4. Mathias Kolegár 6 25 4 1 1 4.17
5. Štěpán Merta 3 9 1 1 0 3.00
6. Ondřej Tupý 4 8 0 1 0 2.00
7. Jan Jetřich Kopa 4 4 0 2 0 1.00
8. Martin Vítek 6 4 1 0 0 0.67
9. Cyril Hlaváč 5 3 2 0 0 0.60
10. Štěpán Pinkava 5 2 0 1 0 0.40
11. Filip Hnilička 3 1 0 1 0 0.33
12. Matyáš Čázar 6 0 0 0 0 0.00
13. Tomáš Kořenek 4 0 0 0 0 0.00
14. Michal Hrdlička 2 0 0 0 0 0.00
15. David Vyhňák 4 0 0 1 0 0.00
16. Samuel Nacházel 4 0 0 0 0 0.00
17. Tomáš Trnovec 1 0 0 0 0 0.00

Tabulka

1. Sokol Telnice 9 313:187 16
2. SKKP Handball Brno A 8 278:142 14
3. Legata Hustopeče 6 191:151 10
4. Sokol Újezd u Brna 7 215:161 8
5. SK Kuřim 6 173:128 8
6. Tatran Bohunice 7 187:164 8
7. SKKP Handball Brno B 7 148:198 4
8. HK Ivančice 6 92:195 2
9. Sokol Juliánov 8 124:264 2
10. Sokol Sokolnice 8 141:272 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Plody slunce město Hustopeče ZEBR AGRI MACHINES Hustopečská mandlárna Hustopečská televize

Počet návštěv: 10641
Posledních 30 dnů: 1039 | Posledních 7 dnů: 291 | Poslední den: 35

© 2018 Házená Legata Hustopeče z.s. | Všechna práva vyhrazena | info@legata.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne